Обчисліть різницю дробів 18/21 і 2/3:​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Ксюша.

 \frac{18}{21}  -  \frac{2}{3}  =  \frac{18}{21}  -  \frac{2 \times 7}{3 \times 7}  =  \frac{18}{21}  -  \frac{14}{21}  =  \frac{18 - 14}{21}  =  \frac{4}{21}.