Біля будинку стоять а "Фордів", b"Таврій" і c "Мерседесів". З них 4 машини білого кольору. Яку

частину всіх машин становлять білімашини? (а =5.b= 1. с=2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривокульський Олег.

Ответ:

1/2

Пошаговое объяснение:

a + b + c — всього машин

 \frac{4}{a + b + c}

— таку частину з них становлять білі машини

 \frac{4}{ a+ b + c}  =  \frac{4}{5 + 1 + 2 }  =  \frac{4}{8}  =  \frac{1}{2}