На прямокутній ділянці землі, сторони якої дорівнюють 50м і 40м, планують розбити розарій

прямокутної форми зі сторонами 20м і 15м. Яку частину площі всієї ділянки займе розарій?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кустова Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50*40=2000 м^2 - площа всієї ділянки

20*15= 300 м^2 - площа розарія

2000-100%

300-х%

х= (300*100):2000= 15 %