04. Барон Мюнхгаузен розповідав, що, коли його послали з важливим донесенням з Києва до Парижа,

він проскакав на коні 2400 км за чотири дні. За 3 перший день він подолав відстані, за другий 20 4 7 за третій Скільки кілометрів проскакав 15 30 барон Мюнхгаузен за четвертий день? 2

Ответы на вопрос

Отвечает Топчиёва Ксения.

Ответ:

1)2460:20*3=369км-в первый день.

2)2460:15*4=656км-во второй день.

3)2460:30*7=574км-в третий день.

4)2460-(369+656+574)=2460-1599=861км-в четвёртый день.