фермер виростив 16ц фруктів:3 ц персиків,яблук у 4 рази більше,ніж персиків,решту фруктів становить

виношрад.скільки ц винограду виростив фермер?

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 3×4=12(ц)- яблук

2) 3+12=15(ц)- персиків і яблук разом

3) 16-15=1(ц) -винограду