2". На одній ділянці в 3 рази більше кущів, ніж на другій. Скільки кущів на кожній ділянці, якщо

напершій ділянці на 28 кущів більше, ніж на другій?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженко Андрей.

Відповідь:

на 1 ділянці 14 кущів, а на другій 42

Покрокове пояснення:

х+28+х=х+3х

2х+28=4х

2х=28

х=14

14*3=42