Периметр прямокутника дорівнює 34 см.Знайдіть його сторони якшо одна з них на 3 см довша за

другу.Скласти рівняня!СРОЧНО!!ДОПОМОЖІТЬ!!!!♥️♥️​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Соня.

Ответ:

7 и 10

Пошаговое объяснение:

х + х + 3 = 34:2

2х = 17 - 3

2х = 14

х = 7 - одна сторона

(х + 3) = 7 + 3 = 10 - вторая сторона

Р = 2* (7 + 10) = 2 * 17 = 34