Школярі зібрали 400кг макулатури.1/5 макулатури зібрали другокласники,1/4третьокласники,а решту

учні четвертого класу.Скільки кг макулатури зібрали учні четвертого класу?

Ответы на вопрос

Отвечает Пленина Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 400:5=80(кг) - собрали второклассники

2) 400:4=100(кг) - собрали третьеклассники

3) 400-80-100=220(кг) - собрали четвероклассники

Ответ: 220