172 учнів,що становить 1/5 всіх учнів школи,займаються у спортивних секціях.1/10 всіх учнів є

учасниками хору .Скільки учнів беруть участь у хоровому гуртку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнигалимов Данис.

Ответ:

87/24=29/8.

29/8=3, 5/8.

Ответ:3,625 Вроде так

Пошаговое объяснение: