Яке число треба підставити замість а щоб коренем рівняння 8х+а=240 було число 24?


Ответы на вопрос

Отвечает Матюшенко Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8х+а=240

Підставимо замість х число 24 так як воно є коренем рівняння і отримаємо

8*24+а=240

192+а=240

а=240-192

а=48