А) У першій групі дитячого садка 12 дітей, а в другій — 14. Як поділити між групами 130

мандаринів?СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Арасланова Рената.

Ответ:

В первую 60 мандаринов во вторую 70 мандаринов.

Пошаговое объяснение:

1) 14+12=26 (д) - в 2 группах

2)130:26=5 (м)- 1 ребенку

3)12*5=60 (м)-в 1 группу

4)130-60=70 (м)- в 2 группу

Лучший ответ пж