Віддаю останні бали допоможіть,хоть щось але розпишіть кожну деталь (( 1. задано вектор а(5;-9),

b(2;1)знайдіть координати вектора n=a-b 2. знайти середину вектора DC, якщо D(-3;6) і С(2;-4)​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Вика.

Ответ:

1. n= a(5;-9)-b(2;1)= (3;-10)

2. x DC= -3+2/2=-0.5

y DC= 6-4/2=1

Пошаговое объяснение: