організація запросила на роботу 3 групи програмістів по 8 фахівців у кожній та 4 групи системних

адміністраторів по 5 фахівців у кожній СРОЧНО РЕШЕНИЕ НУЖНО

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Валерия.

Ответ:

3*8=24(фахівців)-програмісти

4*5=20(фахівців)- системні адміністратори

24+20=44(фахівців)

Відповідь: 44 фахівця запрошено на роботу