У Галинки було 35 грн.Вона ккпила морозиво і внеї залишилось 10 грн..Рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Химичев Максим.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

35-x=10

x=35-10

x=25

Отвечает Дугаров Очир.
35-x=10
x=35-10
x=25

35-25=10
10=10