Знайдiть дiльник, якщо 113/14 дiлене, а 9/28 частаа.


Ответы на вопрос

Отвечает Токаренко Кристина.

Ответ:226/9    

Пошаговое объяснение:дільник = ділене поділити на частку.

113/14: 9/28 = 113/14 * 28/9= 113*28/14*9= 113*2 /9= 226/9