Доведіть тотожність 5-x+3(3x-4)=8x-7 допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Малолеткина Александра.

5-x+3(3x-4)=8x-7

5-х+9х-12=8х-7

-7-х+9х=8х-7

-7+8х=8х-7

Твердження справедливе для будь-якого значення х, оскільки обидві частини однакові