372.кординаталык сауледе 5 саны мен6 санынын арасындагы бирлик кесинди 3 бирдей боликке

болинген.Шыккан боликтердин аркайсысын тагы да тура 4 бирдей боликке болген.Пайда болган нуктелердин координаталарын жазындар​

Ответы на вопрос

Отвечает Черемекало Арсен.

Ответ:

1)56/8=7 (перца)

2)56-7=49(На сколько килограммов перцы было меньше,чем огурцов)

Ответ: на 49

Пошаговое объяснение: