СРОЧНО!! ПОМОГИТЕ ДАЮ 24 БАЛЛА Минулого року агрофірма зібрала 59 346 т пшениці, а цього року —

на 3 419 т більше. Скільки тонн пшениці зібрала агрофірма за два роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Барашкин Артём.
Цього року агрофірма зібрала: 59346 т + 3149 т = 62495 т
За два роки: 59346 т + 62495 т = 121841 т
Отвечает Малеев Даниил.

1)  59346+3419= 62 765 (т) - пшеницы за этот год.

2) 62765+59346= 122111 (т) - за 2 года.

Ответ: агроферма собрала 122111 тонн пшеницы за 2 года.