Минулого року агрофірма зібрала 59 346 т пшениці, а цього року — на 3 419 т більше. Скільки тонн

пшениці зібрала агрофірма за два роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарук Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 59 346 + 3419 = 62765 (т) - собрали в этом году

2) 59346 + 62765 = 122111 (т) - собрали за 2 года

Ответ : 122111 тонн