Майстер виготовляє 120 дет. за 8 годин, а працюючи разом із своїм учнем, він може зробити ту ж

кількість дет. за 5 годин. Скільки деталей за 1 годину виготовляє учень? Пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Баньковский Саша.

120/8=15 деталей виготовляє майстер за 1 годину

\frac{120}{x+15}=5\\\\120=5(x+15)\\120=5x+75\\5x=120-75\\5x=45\\x=9.

Відповідь: учень виготовляє 9 деталей за 1 годину.