До магазину завезли 360 кг овочів. Маса картоплі стадо- вела 4 9 маси всіх овочів, моркви 1 12

арешту становилакапуста. Скільки кілограмів капусти вавезли до мага-зину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Егор.

Ответ:

170 кг

Пошаговое объяснение:

Если правильно поняла:)

Масса картошки=360*4/9=160 кг

Масса моркови=360*1/12=30кг

Тогда капуста=360-160-30=170 кг