між трьома санаторіями розподілили 320 кг бананів у відношенні 4 до 7 до 5. скільки кілограм

бананів одержав кожний санаторій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кійко Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина - х кг, тоді відношення 4х, 7х, 5х

4х+7х+5х=320

16х=320

х= 20

4х=4*20 =80 кг одержав перший

7х= 7*20= 140 кг одержав другий

5х= 5*20= 100 кг одержав третій