Пайызды шектеулі ондық бөлшек түрінде жаз: 3% =30% =25% =80% =​


Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

3% = 3/100 = 0,03

30% = 30/100 = 3/10 = 0,3

25% = 25/100 = 1/4 = 0,25

80% = 80/100 = 8/10 = 4/5 = 0,8