№ 1. Спростіть вираз та обчисліть його значення:1) х (2x-1) – 3x (3-5х), якщо=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Денис.

Ответ:

88

Пошаговое объяснение:

х*(2x-1) – 3x*(3-5х) = 2х^2 - x - 9x + 15x^2 = 17x^2 - 10x = 17*) - 10*(-2) =

64 - (-20) = 88