У паралелепіпеда три грані мають площі 4м , 5м і 6м . Чому рівна повна поверхня паралелепіпеда?


Ответы на вопрос

Отвечает Польская Александра.

Паралелепіпед має 6 граней, тому

2(4+5+6)=2*15=30 м² - площа повної поверхні