Знайдіть координати середини відрізка АС, якщо А (-2; 7) і С (4; -3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Гладченко Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение: O(x;y)--середина отрезка AC:

x=(-2+4)/2=1; y=(7-3)/2=2;

O(1;2)-- середина отрезка АС.