Руда містить 70% заліза. Скільки руди потрібно щоб в ній вмістилося 42 т заліза?


Ответы на вопрос

Отвечает Телещак Анастасия.

Пропорция: 42 т железа - 70%

                      х т руды - 100%

х = 42 · 100 : 70 = 60 т - столько руды потребуется.

Вiдповiдь: 60 т руди потрібно щоб в ній вмістилося 42 т заліза.

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

Пропорция

70% железа-42т

100%-х

100*42/70=4200/70=4200÷70=60