Подайте дріб у вигляді десяткового дробу та округліть його до десятих 1)1/7;2)

16/25;3)7/15;4)19/75. Даю 20 б.

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Кристина.

1/7=0,1

16/25=0,6

7/15=0,5

19/75=0,3