4. Розв'яжи задачу. Ділянка прямокутної форми має площу 36 м?. Якими можуть бутирозміри цієї

ділянки, якщо вони виражені натуральними числами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Георгий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо площа ділянки 36 м2, то ділянки прямокутної форми можуть бути  розмірами:

4*9= 36 м2

1*36 = 36 м2

2*18 = 36 см2

3*12= 36 см2