Очень срочно надо!!!!! функція f така, що для будь-яких x та y виконується рівність

f(x*y)=f(x)+f(y) знайти f(2009),якщо f(1/2009)=1

Ответы на вопрос

Отвечает Яровой Дмитрий.

Ответ:

-1

Пошаговое объяснение:

f(2009)=f(2009^2*\dfrac{1}{2009})=f(2009*2009)+f(\dfrac{1}{2009})=f(2009*2009)+1=f(2009)+f(2009)+1=2f(2009)+1\Rightarrow f(2009)=-1