у вирій летіло дві зграї качок.В одній було 9 качок а в іншій в 2 рази більше . В обоих зграях було

8 качок . Скільки молодих качок було в ціх зграях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацеевский Данил.

Пошаговое объяснение:

В умові помилка. Повна умова : " у вирій летіло дві зграї качок.В одній було 9 качок а в іншій в 2 рази більше . В обоих зграях було 8 старих  качок . Скільки молодих качок було в ціх зграях?​ "

Розв"язок :

1) 9- 8 = 1 молода качка була в першій стаї

2) 9*2= 18 качок всього було у другій стаї

3) 18-8= 10 молодих качок було у другій стаї

4) 1+10 = 11 молодих качок було у двох стаях

Відповідь : у першій стаї була 1 молода качка , у другій стаї було 10 молодих качок .