Одна сторона прямокутника дорівнює 2 4/7 дм, а інша на 31/42 дм менша від неї. Обчислити площу і

периметр прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Найдем ширину прямоугольника:

2 4/7 - 31/42 = 18/7 - 31/42 = (108 - 31) /42 = 77/42 см

Р = а +b

P = 108/42 + 77/42 = 185/42 = 4 17/42 см

S = a*b

S = 108/42 * 77/42 = 33/7 = 4 5/7 см^2

Ответ:

Р = 4 17/42 см

S = 4 5/7 см^2