спростіть вираз і знайдіть його значення. 1)5а помножити на 20б, якщо а = 4, б = 68 2) 4m помножити

на 50n, якщо m =22, n= 34​
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Хуршудов Азад.

Ответ:

1) 5a*20b

a=4

b=68

(5*20)*(20*68) = 100*1360=136000

2) 4m*50n

m=22

n=34

(4*22)*(50*34) = 88*1700=149600

Пошаговое объяснение: