Складіть умову до задачі Ліза купила 4 гумки за ціною 5грн. До каси вона подала 50грн. Яку решту

має одержати ліза?

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюкова Алиночка.

1 гумка-5 грн

4-?

Розв'язок:

1) 4•5=20(грн)

2)50-20=30(грн)