Площа двох ділянок дорівнює 395 га, причому площа однієї з них у 4 рази менше за площу другої. Яка

площа меншої ділянки? срочно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Чугункова Александра.

Ответ:

79 га

Пошаговое объяснение:

Нехай Sмен.діл = х (га), тоді Sбільш.діл = 4х (га).

х + 4х = 395

5х = 395

х = 395/5

х = 79 га