Частка числа а і b дорівнює 16 Чому дорівнює частка чисел 2a i b A) 16; Б) 8; В) 32; Г) 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

а/в = 16

а= 16в

2а/в= 2*16*в/в= 32