Көбейтуді бағанмен орында. 4 6 3 5 0 Х 2 7


Ответы на вопрос

Отвечает Володин Александр.

Ответ:

4 6 3 5 0

Х 2 7      

 324450

 92700

1251450

Пошаговое объяснение:

46350*7=324450

46350*2=92700

бағанмен жазғанда

9 саны 3 санының астына

2 саны 2 санының астына

7 саны 4 санының астына

0 саны 4 санының астына

0 саны 5 санының астына жазылады, ал 324450 санындағы соңғы 0 санының астында ешнәрсе болмайды, сонда

324450+92700(0)=1 251 450 болады 417700 емес!