Дуже срочно поможіть Будь ласка потрібно уже розв'язати , Даю 50 балів . З двох міст одночасно

назустріч один одному вирушають дві машини. Швидкість однієї з них 56 км/год , що становить 7/8 швидкості другої. Яка буде відстань між машинами через 2,4 год після початку руху, якщо відомо, що відстань між містами 440км?

Ответы на вопрос

Отвечает Чувакорзина Влада.

Ответ:

152 км відстань між машинами через 2,4год

Пошаговое объяснение:

1)56÷7/8=56/1*8/7=64 (км/год) - швидкість другої машини;

2)56+64=120 (км/год) - швидкість наближення;

3)120*2,4=288км - проїдуть разом два автомобілі

3)440-288=152 (км) - відстань між машинами через 2,4 год