Помогите решить, пожалуйста! Знайти швидкість автомобіля, якщо він проїхав 40 5/8 км за 5/8 год.

Скільки кілометрів проїде автомобіль за 2 2/5 год, якщо він буде рухатись з такою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Брылин Алексей.

S = 40 5/8 = (40·8+5)/8 = 325/8 км - расстояние

t = 5/8 ч - время движения

v = 325/8 : 5/8 = 325/8 · 8/5 = 325/5 = 65 км/ч - скорость

S = v · t = 65 · 2 2/5 = 65 · 12/5 = 13 · 12 = 156 км - проедет автомобиль за 2 2/5 ч.

Вiдповiдь: 156  кілометрів проїде автомобіль за 2 2/5 год, якщо він буде рухатись з такою швидкістю.