Вычисли 43 км 120 м ∙ 21= 7 см 4 мм ∙ 35= 6 м 44 см ∙ 32= 15 км 200 м ∙ 25= 7 кг 300 г ∙ 44= 3 кг

150 г ∙ 20= 12 € 15 с ∙ 19 = 7 м 30 см ∙ 44=

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Денис.

Ответ:

43120*21=905520 метров или 905км и 520 м

74*35=2590 мм или 259 см

644*32 =206м 8см

15200*25=380 км

7300*20=321кг 200г

3150*20=63 кг

12€15¢*19=23€ 85¢

730*44=32м 120см

Пошаговое объяснение:

переводимо в метри і вираховуємо.

З кілограмами і євро аналогічно