Розчин складається із соляної кислоти і води, взятих у відношенні 3:5. На скільки маса води більша

за масу кислоти, якщо маса розчину 162,4 г? ПОЖАЙЛУЙСТА СРОЧНО!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Егор.

Пошаговое объяснение:

Пусть 1 часть—х, тогда

3х+5х=162,4

8х=162,4

х=20,3

маса соляної кислот= 3*20,3=60,9 г

маса води=5*20,3=101,5 г

101,5/60,9≈1,66 (раз) води більше ніж кислоти