ПЖЖ!!Складіть усі можливі пропорції з чисел: 3;5;15;25​


Ответы на вопрос

Отвечает Ширяев Андрей.

Ответ:

3/5 = 15/25 ; 5/3=25/15; 3/15=3/25; 3/5=3/25; 3/15=25/3; 25/5=15/25;

Далi хз