Обчислити: п'ять в третьому степені додати в дужках п'ять відняти три піднесено до п'ятого степеня

5^3+(5-3)^5

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Кирилл.

Ответ:

157

Пошаговое объяснение:

5^3+(5-3)^{5}=125+2^5=125+32=157