Подайте у вигляді добутку 1)14у(у четвертому степені) - 7у(у другому степені) - 35у(у дев'ятому

степені); 2)с(у третьому степені) + 8с - 8b - с(у другому степені)b

Ответы на вопрос

Отвечает Техник Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

14y⁴-7y²-35y⁹=7y²(2y²-5y⁷-1)

c³+8c-8b-c²b=c²(c-b)+8(c-b)=(c²+8)(c-b)