ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!: Знайдіть масу мармурового бруска розміри якого становлять 30см×20см×10см,якщо

маса 1 дм дорівнює 2 кг ​

Ответы на вопрос

Отвечает Левшанов Артем.

Знайдіть масу мармурового бруска, розміри якого становлять 30см×20см×10см,якщо маса 1 дм³ дорівнює 2 кг

Запишемо розміри бруска в дециметрах для зручності

a = 3 дм

b = 2 дм

c = 1 дм

Знайдемо об'єм бруска, перемноживши всі сторони між собою:

V = 3 · 2 · 1 = 6 (дм³)

Оскільки маса одного дециметра кубічного - 2 кг, а нам треба знайти масу 6-и дм³, запишемо пропорцію:

1 дм³ - 2 кг

6 дм³ - ? кг

1/6 = 2/х

x = 12 (кг)

Відповідь: 12 кілограм