Із 150 кг картоплі отримують 27 кг крохмалю. Скільки кілограмів крохмалю отримають із 420 кг

картоплі? Варіанти відповідей:69,4375,676,596,42​

Ответы на вопрос

Отвечает Болотнова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

150/420 = 27/х

х = 420*27 / 150

х = 11340/150

х = 75,6