Під час ремонту трьох кімнат витратили 2 кг сухого клею для шпалер. На першу кімнату використали

12/13 кг клею, а на другу – 10/13 кг. Скільки кілограмів клею витратили на третю кімнату?

Ответы на вопрос

Отвечает Збарах Илюха.

Ответ:

308 грамм

Пошаговое объяснение:

Первая комната

1000(грамм) : 13= 76,92 (г)

76,92*12= 923 г

1000-923= 77 грамм осталось

Вторая комната

1000:13= 76,92

76,92*10= 769 г

1000-769= 231 г остался

77+231= 308 г осталось на 3 комнату