Під час ремонту трьох кімнат витратили 7 кг клею для шпалер.На першу кімнату використали 1 17/20 кг

клею, а на другу - на 9/20 кг більше,ніж на першу.Скільки кг клею витратили на третю кімнату?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Саша.
1) 1 17/20 + 9/20 = 1 26/20 = 2 6/20 ( кг ) на вторую
2) 1 17/20 + 2 6/20 = 3 23/20 = 4 3/20 ( кг ) на первую и вторую
3) 7 - 4 3/20 = 6 20/20 - 4 3/20 = 2 17/20 ( кг )
Ответ 2 17/20 кг