Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 45 дм. Ширина становить 40% довжини, а висота-20%

ширини . Знайди його об'єм. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Митюшина Яна.

а = 45 дм - длина

b = 45 · 0,4 = 18 дм - ширина (40% длины)

с = 18 · 0,2 = 3,6 дм - высота (20% ширины)

V = abc = 45 · 18 · 3,6 = 2916 дм³ - объём прямоугольного параллелепипеда.

Вiдповiдь: 2916 дм³ - об'єм прямокутного паралелепіпеда.