Фокусна відстань збиральної лінзи 400мм. Визначте її оптичну силу​


Ответы на вопрос

Отвечает Вешняков Тимур.

Ответ:

2.5 дптр.

Пошаговое решение:

400 мм = 400 * 0,001 м = 0,4 м.

D = 1/F = 1/0.4 = 2.5 дптр